KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16165051
nr 1616 5051
Hans Verduijn
(f. 1946), Sverige
Etsning, Signerad, fågel, yttermått inklusive ram. 31x31 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:11:42
29/4 13:59:21
Hans Verduijn
Läs mer om Hans Verduijn